-50% op meubelen
Winactie | Win €2000 aan Juntoo meubelen
-50% op meubelen
Winactie | Win €2000 aan Juntoo meubelen



| Pagal tapijt Beige 160x230cm | |
| Hou je van een natuurlijke uitstraling en een levendige textuur. Dan ben je bij de Pagal aan het juiste adres. De uitgesproken structuur zorgt voor een levendig reliëf dat de neutrale kleur Beige op prachtige wijze accentueert. Dit tapijt is volledig gemaakt uit wol. Hierdoor combineert hij zijn luxueuze, duurzame en antistatische karakter met een hoge onderhoudsvriendelijkheid. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Webartikelnummer | 83953 |
| Collectie product | Pagal |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 12.5 kg |