| Pattar tapijt Beige 160x230cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 230 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Webartikelnummer | 614518 |
| Collectie product | Pattar |
| Netto gewicht Product | 17.6 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 17.8 kg |