


| Pavona eetkamerstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Pavona heeft een compact en elegant silhouet waarin materiaal en vorm elkaar versterken. De afgeronde rugleuning combineert een gestoffeerde voorzijde met een houten achterzijde en geeft het silhouet extra definitie. Slanke massief houten poten en een open opbouw houden het ontwerp licht en in balans. Een verfijnde stoel met een rustige, uitnodigende aanwezigheid. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 14.5 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 52.5 cm |
| Hoogte | 78.5 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Diepte zitting | 48.1 cm |
| Netto gewicht Product | 6.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 601223 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Pavona |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 8.8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |