



| Eettafel Tulipo onderstel zwart metaal met Pietro blad in marmer kleur Portoro Brown | |
| Tafelblad in marmer. Kleur: Portoro Brown. Vorm: rond. Dikte tafelblad: 1,6 cm. Onderstel in metaal. Kleur: mat zwart. Type: trompet. Totale afmeting: Diam. 100 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Webartikelnummer | 88708+72267 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Collectie product |
| Tulipo |
| Type poten | Trompet |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Detailkleur tafelblad | Portoro Brown |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |