


| Piola eetkamerstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Piola speelt met contrast tussen zachtheid en structuur. De afgeronde, gestoffeerde rugleuning met verfijnde houten details geeft de stoel zijn herkenbare karakter. Het slanke massief houten frame houdt het ontwerp licht en open. Ingetogen details en verfijnde proporties geven Piola een tijdloze uitstraling en rust in gebruik. Een stoel waarin vorm en vakmanschap samenkomen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54.5 cm |
| Diepte | 57.5 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Diepte zitting | 49.8 cm |
| Hoogte rugleuning | 28 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 647483 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Piola |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

