| Pipris tapijt Overcast 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 614540 |
| Collectie product | Pipris |
| Netto gewicht Product | 28.3 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 30.2 kg |