


| Pipris tapijt Overcast Ø260cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Webartikelnummer | 614575 |
| Collectie product | Pipris |
| Netto gewicht Product | 31.8 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Bruto gewicht verpakking | 34.2 kg |