| Platre schilderij canvas White 90x120cm | |
| Het Platre schilderij, met zijn ruwe verticale penseelstreken, vult jouw interieur op een elegante manier aan zonder te domineren. De grove textuur in combinatie met de rustgevende witte kleur zorgt bovendien voor een minimalistische en moderne touch in de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Webartikelnummer | 605493 |
| Collectie product | Platre |
| Netto gewicht Product | 4 |
| Kleur | Wit |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3.2 kg |