
| Ponte zetel 1-zit in Stanza stof Ltaupe | |
| Ponte heeft een organische vorm en een open, zwevend karakter. De lichte belijning laat het ontwerp vrij in de ruimte staan. Het geheel straalt rust en stabiliteit uit. Ontworpen om van alle kanten tot zijn recht te komen. Ponte combineert visuele elegantie met een rustige aanwezigheid — passend in open interieurs en low dining. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 93 cm |
| Diepte | 91 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |
| Webartikelnummer | 644769 |


| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Opstelling | Rechte zetel 1-zit |
| Collectie product | Ponte |
| Netto gewicht Product | 27 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Light Taupe |
| Stof collectie | Stanza |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 30 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

