
| Porto voetenbank in Brio stof Natural | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 101 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Webartikelnummer | 619353 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Opstelling | Voetenbank |
| Collectie product | Porto |
| Netto gewicht Product | 13 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 15 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |