


| Pozzi eetkamerstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in zwart metaal | |
| De Pozzi heeft een eenvoudig maar krachtig ontwerp. De sierlijke gebogen naad op de zitting zorgt voor een subtiel en stijlvol detail. De stevige zitting zorgt ervoor bovendien voor dat je een rechte zithouding aanneemt. Mooi en comfortabel, geen wonder dat deze eigentijdse eetkamerstoel in heel wat eetkamers terug te vinden is. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Breedte zitting | 48 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 49.5 cm |
| Diepte zitting | 42 cm |
| Netto gewicht Product | 7.1 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647435 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Pozzi |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 7.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

