
| Pozzi eetkamerstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in zwart metaal | |
De Pozzi stoel heeft een strak, tijdloos ontwerp met een elegante gebogen naad. De stevige zitting zorgt voor een comfortabele, rechte zithouding. Een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, geheel in Juntoo’s Belgische balans. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 43 cm |
| Breedte zitting | 48 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting |


| Diepte zitting | 42 cm |
| Netto gewicht Product | 7.1 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647434 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Pozzi |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 7.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

