
| Pozzi eetkamerstoel in Skin lederlook Shadow met stoelpoot in zwart metaal | |
De Pozzi stoel heeft een strak, tijdloos ontwerp met een elegante gebogen naad. De stevige zitting zorgt voor een comfortabele, rechte zithouding. Een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, geheel in Juntoo’s Belgische balans. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 49.5 cm |
| Diepte zitting | 42 cm |
| Hoogte rugleuning |


| Breedte zitting | 48 cm |
| Webartikelnummer | 647438 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Pozzi |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 7.1 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Lederlook |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Anthracite |
| Detailkleur zitting | Shadow |
| Stof collectie | Skin |
| Samenstelling stof | lederlook |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 5 |
| Lichtechtheid | 6-7 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 7.1 kg |

