| Prestige tapijt Glacier Grey Ø300cm | |
| Het Prestige tapijt wordt zonder twijfel de eyecatcher in jouw interieur. De fluweelzachte vezels van deze versie in Glacier Grey reflecteren het licht waardoor een verfijnde glans en een uniek oppervlak ontstaan. Zacht, luxueus en elegant, dit tapijt heeft het allemaal. Bovendien is de Prestige volledig handgeweven uit viscose. Hieraan dankt dit tapijt zijn glanzende kleurschakeringen en zijdezachte textuur. (Let op: viscose tapijten verliezen vezels in de eerste maanden van gebruik en het gebruik van tapijtreiniger wordt voor dit materiaal afgeraden) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Webartikelnummer | 84178 |
| Collectie product | Prestige |
| Netto gewicht Product | 30.2 |
| Kleur | Grijs |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 33.4 kg |