| Punto II schilderij canvas Rose/Green 50x70cm | |
| Het Punto schilderij, met zijn afgetekende lijnen en subtiele gebalanceerde vormen, vult jouw interieur op een elegante manier aan zonder te domineren. Het minimalistische kleurenpallet bestaande uit spontane penseelstreken zorgt bovendien voor een abstracte en rustgevende touch in de ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Webartikelnummer | 605488 |
| Collectie product | Punto |
| Netto gewicht Product | 1 |
| Kleur | Groen, Roze |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 1.2 kg |