


| Quentin hoekzetel 4,5-zit Volti stof Truffle | |
Quentin speelt met contrast en karakter. Slanke poten houden het silhouet licht. Zachte volumes geven comfort en een ontspannen uitstraling. Onder die elegante vorm schuilt veerkracht en ondersteuning die blijven — dag na dag. De gekozen stoffering bepaalt de toon: strak en uitgesproken in lederlook, verfijnd en warm in stof. Een uitgebalanceerd ontwerp dat zich aanpast aan jouw woonstijl. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 167 cm |
| Breedte | 287 cm |
| Diepte | 97 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |


| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 606052+607022 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met ligstuk links |
| Collectie product | Quentin |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Truffle |
| Stof collectie | Volti |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Garanties | All in House Service set voor compacte zetel in stof |

