
| Raffinato hoge barkast in natuurkleurige eik 139 x 45 x 175 cm | |
| Raffinato brengt zachte rondingen samen met een uitgesproken front in geribbeld fineerhout. De afgeronde zijkanten verzachten het silhouet, terwijl de vlakke achterzijde zorgt voor een strakke plaatsing tegen de muur. Achter de geribbelde fronten blijven lades en deuren uit het zicht, zodat de vorm helder blijft. Van dressoir tot tv-meubel en barkast: minimalistisch in opbouw, rijk in detail. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 139 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 175 cm |
| Webartikelnummer | 652543 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Raffinato |
| Type kast | Hoge barkast |
| Netto gewicht Product | 157.8 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal kast | Natuur eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 17 - 18 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 157.8 kg |

