

| Ragusa tapijt Brown Ecru 200x290cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Webartikelnummer | 647529 |
| Collectie product | Ragusa |
| Netto gewicht Product | 17 |
| Kleur | Ecru |
| Productietechniek | Machinaal gemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 18 kg |