| Raya tapijt Anthracite 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 614543 |
| Collectie product | Raya |
| Netto gewicht Product | 19.7 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 11 - 12 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 19.7 kg |