| Raya tapijt Natural 300x400cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Webartikelnummer | 614586 |
| Collectie product | Raya |
| Netto gewicht Product | 39.5 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 3 - 4 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 39.5 kg |