| Relief I 3D wanddecoratie White 75x100cm | |
| Zoals zijn naam doet vermoeden, is de Relief wanddecoratie een mooi samenspel van abstracte vormen met verschillende niveaus. De lijnen van deze vormen worden door de lichtinval extra afgebakend door een subtiele schaduw die een gevoel van diepte creërt op de rustige witte achtergrond. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Webartikelnummer | 605505 |
| Collectie product | Relief |
| Netto gewicht Product | 5.6 |
| Kleur | Wit |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 7 kg |