

| Relief VI 3D wand decoratie wit in walnoot kader 55x75cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Webartikelnummer | 652806 |
| Netto gewicht Product | 3.1 |
| Kleur | Wit |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 3.1 kg |