| Ritzo fauteuil in Brio stof Natural met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Ritzo brengt tijdloos comfort met een zachte retrotoets. Strakke lijnen geven de fauteuil een helder silhouet. De royale zitting en licht hellende rug nodigen uit om te vertragen. Massief houten armleuningen, verkrijgbaar in diverse houtsoorten, brengen warmte en structuur. Licht uitstaande poten houden het geheel luchtig. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 70 cm |
| Diepte | 86 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 58.5 cm |
| Diepte zitting | 59 cm |


| Webartikelnummer | 124737 |
| Collectie product | Ritzo |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 16.3 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Natuur eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Naturel |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 2 - 3 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 19.3 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

