
| Rivoli armstoel in Brio stof Natural met stoelpoot in beige metaal | |
| Rivoli is compact en zorgvuldig in balans. De afgeronde rugleuning loopt subtiel door naar de zijkanten en volgt het lichaam op een natuurlijke manier. Een slank metalen detail in de rug brengt contrast en verfijning. Zitting en rug staan visueel los van elkaar, waardoor het ontwerp luchtig en evenwichtig oogt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 26 cm |
| Breedte zitting | 50 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Hoogte zitting |
| 50 cm |
| Diepte zitting | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Netto gewicht Product | 6.5 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 653555 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Rivoli |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Kleur poten | Beige |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Land van herkomst stof | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 7.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |