


| Rivoli armstoel in Volti stof Pearl | |
| Rivoli is compact en zorgvuldig in balans. De afgeronde rugleuning loopt subtiel door naar de zijkanten en volgt het lichaam op een natuurlijke manier. Een slank metalen detail in de rug brengt contrast en verfijning. Zitting en rug staan visueel los van elkaar, waardoor het ontwerp luchtig en evenwichtig oogt. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 56 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Diepte zitting | 48 cm |
| Hoogte rugleuning | 26 cm |
| Breedte zitting | 50 cm |
| Webartikelnummer | 644667 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Rivoli |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Zwart |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal frame stoel | Metaal |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Azië |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 11 - 12 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |