


| Rondato hoge dressoir in zwarte eik 179 x 45 x 96 cm | |
| Zacht afgerond, helder in lijn. Vloeiende contouren brengen warme en ingetogen elegantie. De afgeronde hoeken verzachten het geheel, terwijl de vlakke achterzijde zorgt voor een strakke aansluiting tegen de muur. Achter de gesloten fronten schuilt een doordachte indeling die rust en orde bewaart. Van dressoir tot tv-meubel en barkast: de Rondato reeks vormt één consequente vormentaal, mooi in balans tussen esthetiek en functie | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 179 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Webartikelnummer | 605934 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 4 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken | 3 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Rondato |
| Type poten | Staand |
| Type kast | Hoge dressoir |
| Netto gewicht Product | 122.3 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 13 - 14 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 161.8 kg |

