
| Rondato tv-meubel in walnoot 229 x 45 x 50 cm | |
| Zacht afgerond, helder in lijn. Vloeiende contouren brengen warme en ingetogen elegantie. De afgeronde hoeken verzachten het geheel, terwijl de vlakke achterzijde zorgt voor een strakke aansluiting tegen de muur. Achter de gesloten fronten schuilt een doordachte indeling die rust en orde bewaart. Van dressoir tot tv-meubel en barkast: de Rondato reeks vormt één consequente vormentaal, mooi in balans tussen esthetiek en functie | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 229 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Webartikelnummer | 605948 |
| Push to open |


| Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Collectie product | Rondato |
| Type poten | Staand |
| Type kast | Tv-meubel |
| Netto gewicht Product | 85.9 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Kleur | Walnoot |
| Materiaal kast | Walnoot |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Land van herkomst hout | Verenigde Staten |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 85.9 kg |



