




| Rondato tv-meubel in walnoot 258 x 45 x 50 cm | |
| Zacht afgerond, helder in lijn. Vloeiende contouren brengen warme en ingetogen elegantie. De afgeronde hoeken verzachten het geheel, terwijl de vlakke achterzijde zorgt voor een strakke aansluiting tegen de muur. Achter de gesloten fronten schuilt een doordachte indeling die rust en orde bewaart. Van dressoir tot tv-meubel en barkast: de Rondato reeks vormt één consequente vormentaal, mooi in balans tussen esthetiek en functie | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 258 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren |


Rondato speelt met vorm en perspectief. Afgeronde contouren brengen zachtheid in de ruimte. De rechte achterzijde houdt het ontwerp strak tegen de muur. Zo ontstaat een meubel dat rust uitstraalt en helder oogt. Een collectie met verschillende uitvoeringen. Doordacht in vorm. Verfijnd in afwerking.



| 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal legplanken | 1 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Type kast | Tv-meubel |
| Netto gewicht Product | 95.6 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Webartikelnummer | 605949 |
| Type poten | Staand |
| Collectie product | Rondato |
| Materiaal kast | Walnoot |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Kleur | Walnoot |
| Land van herkomst hout | Verenigde Staten |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 95.6 kg |




