
| Roveto armstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Laat je verassen door het stijlvolle samenspel van design en textuur, en ontdek een wereld waar functionaliteit niet inlevert op esthetiek. De houten stoel, waarvan de zitting en rug bekleed is met een luxueuze stof voegt verfijning toe in jouw interieur. De Y-vormige poten staan als elegante pilaren van stabiliteit en stijl, terwijl de open rug een optisch spel speelt, waarbij de afgerond leuning lijkt te zweven als een artistiek statement. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 56.5 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Hoogte zitting | 48.5 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |


| Diepte zitting | 47.3 cm |
| Hoogte rugleuning | 17.5 cm |
| Breedte zitting | 39.2 cm |
| Webartikelnummer | 620423 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Roveto |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 6 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 6 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |



