


| Roveto armstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Roveto brengt hout en stoffering samen in een rustig, evenwichtig geheel. Het frame in massief hout vormt een solide basis, verzacht door een gestoffeerde zitting en rug. Y-vormige poten geven structuur en stabiliteit, terwijl de open rug het silhouet licht houdt. Een stoel waarin vorm, materiaal en detail zorgvuldig op elkaar zijn afgestemd. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 17.5 cm |
| Breedte zitting | 39.2 cm |
| Breedte | 56.5 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Hoogte zitting | 48.5 cm |
| Diepte zitting | 47.3 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Netto gewicht Product | 6 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647458 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Roveto |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 7 - 8 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 7 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

