| salontafel Fogato met cloudvormig blad in walnoot 132 x 109 x 28 cm | |
Voeg een unieke natuurlijke touch toe aan je interieur met de Fogato salontafel. Met zijn uniek cloudvormig blad, vervaardigd uit kwalitatief fineerhout, straalt dit stuk eenvoud en elegantie uit. Het creëert de gezellige, ongedwongen sfeer die je interieur nodig heeft. Ideaal voor ontspannen momenten met een drankje of gezellig samenzijn met dierbaren. Tip: Geef jouw zithoek net dat tikkeltje extra door een speelse compositie te maken met de Fogato salon- en bijzettafel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 109 cm |
| Lengte | 132 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Webartikelnummer | 608091+608087 |
| Vorm tafelblad | Cloud |
| Collectie product | Fogato |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 6 - 7 weken |



