
| Sarpi hoekzetel 4-zit Brio stof Linen | |
| Sarpi vertrekt vanuit eenvoud en een ontspannen loungegevoel. Het krachtige silhouet wordt verzacht door brede, afgeronde armleuningen en een verfijnde zijnaad die de vorm subtiel accentueert. De diepe zit nodigt uit tot vertragen en tot rust komen. Zachtheid en draagkracht vinden elkaar in een evenwicht dat langdurig comfort vanzelfsprekend maakt. Een modulaire sofa die uitnodigt om te blijven — vandaag én morgen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 344 cm |
| Diepte | 192 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |
| Diepte ligstuk | 192 cm |


| Webartikelnummer | 642546+642559 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4-zit met lang ligstuk XL links |
| Collectie product | Sarpi |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Linen |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |



