





| Sarpi hoekzetel 6,5-zit Aria stof Beige | |
| Sarpi vertrekt vanuit eenvoud en een ontspannen loungegevoel. Het krachtige silhouet wordt verzacht door brede, afgeronde armleuningen en een verfijnde zijnaad die de vorm subtiel accentueert. De diepe zit nodigt uit tot vertragen en tot rust komen. Zachtheid en draagkracht vinden elkaar in een evenwicht dat langdurig comfort vanzelfsprekend maakt. Een modulaire sofa die uitnodigt om te blijven — vandaag én morgen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Diepte ligstuk | 175 cm |
| Diepte open einde | 256 cm |
| Breedte | 421 cm |
| Diepte | 256 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |


| Relaxfunctie | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | CB_6_4246 |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 6 tot 7 personen |
| Opstelling | Hoekzetel U 6,5-zit kort ligstuk XL links en open einde rechts |
| Collectie product | Sarpi |
| Samenstelling stof | gerecycleerd polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Beige |
| Stof collectie | Aria |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 90000 |
| Pilling | 3-4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |




