


| Sarpi zetel 3-zit Poco stof Dark Taupe | |
| Sarpi vertrekt vanuit eenvoud en een ontspannen loungegevoel. Het krachtige silhouet wordt verzacht door brede, afgeronde armleuningen en een verfijnde zijnaad die de vorm subtiel accentueert. De diepe zit nodigt uit tot vertragen en tot rust komen. Zachtheid en draagkracht vinden elkaar in een evenwicht dat langdurig comfort vanzelfsprekend maakt. Een modulaire sofa die uitnodigt om te blijven — vandaag én morgen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 302 cm |
| Diepte | 109 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte zitting | 60 cm |
| Webartikelnummer | 644428+644429 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 personen |
| Opstelling | Rechte zetel 3-zit |
| Collectie product | Sarpi |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Taupe |
| Detailkleur zitting | Dark Taupe |
| Stof collectie | Poco |
| Samenstelling stof | Gerecycleerd polyester & katoen |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor medium zetel in stof |