| Scaletto laag rek in zwarte eik 123 x 36 cm | |
| Scaletto rust op een fijn metalen frame met warme houten elementen en creëert zo een open structuur die licht en ruimte doorlaat. Open en gesloten vakken wisselen elkaar af, zodat je kan tonen of subtiel opbergen. Het samenspel van metaal en hout houdt het strak, zonder kil te worden. Mooi op zichzelf of opgebouwd tot een volledige wand. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 123 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Webartikelnummer | 91424 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades |
| 0 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Aantal legplanken | 2 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Collectie product | Scaletto |
| Type poten | Ronde poten |
| Netto gewicht Product | 10.7 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Zwarte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 10.7 kg |