
| Serrato armstoel in Fresco stof Natural met stoelpoot in gerookte eik | |
| Serrato is een armstoel waarin vakmanschap een eigentijdse vorm krijgt. Rugleuning en armleuningen vloeien samen tot een herkenbaar silhouet, waar strakke houtlijnen en zachte rondingen elkaar in balans houden. Het massief houten frame brengt structuur en verfijning. De royale vulling in rug en zitting zorgt voor langdurig comfortabel zitgemak. Een doordacht ontwerp, rustig en zelfverzekerd in uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 20.7 cm |
| Breedte zitting | 50.48 cm |
| Breedte | 59.9 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 82.5 cm |


| Hoogte zitting |
| 48.6 cm |
| Diepte zitting | 54 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Netto gewicht Product | 9.75 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 653638 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Serrato |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

