
| Serrato armstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Serrato is een armstoel waarin vakmanschap een eigentijdse vorm krijgt. Rugleuning en armleuningen vloeien samen tot een herkenbaar silhouet, waar strakke houtlijnen en zachte rondingen elkaar in balans houden. Het massief houten frame brengt structuur en verfijning. De royale vulling in rug en zitting zorgt voor langdurig comfortabel zitgemak. Een doordacht ontwerp, rustig en zelfverzekerd in uitstraling. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 59.9 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 82.5 cm |
| Hoogte zitting | 48.6 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |


| Diepte zitting |
| 54 cm |
| Hoogte rugleuning | 20.7 cm |
| Breedte zitting | 50.48 cm |
| Webartikelnummer | 653643 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Serrato |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.75 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

