| Shelfmate wandplank type A in gerecycleerde teak 65 x 25 cm | |
| Wandplank in gerecycleerde teak met metalen kader. Afwerking/kleur plank: gerecycleerde teak. Afwerking/kleur kader: ruw metaal. B 65 x D 25 x H 35 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 65 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Webartikelnummer | 83615 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Collectie product | Shelfmate |
| Netto gewicht Product | 2 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Natuur |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 2 kg |