| Shelfmate wandplank type B in walnoot 35 x 25 cm | |
| Wandplank in massieve walnoot met metalen kader. Afwerking/kleur plank: walnoot. Afwerking/kleur kader: mat zwart. B 65 x D 25 x H 35 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Webartikelnummer | 83611 |
| Push to open | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Collectie product | Shelfmate |
| Netto gewicht Product | 1 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Kleur | Walnoot |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levertijd zichtbaar bij bestelling |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 1 kg |