| Solano tapijt Mocha 200x300cm | |
| Soberheid en elegantie kenmerken het Solano tapijt. Dankzij de warme kleur Mocha en de uitgesproken handgeweven textuur krijgt dit tapijt een natuurlijke en tegelijk hoogwaardige uitstraling. Bovendien is dit tapijt handgemaakt van wol, viscose en katoen. Hierdoor combineert deze het luxueuze en duurzame karakter van wol met een uitstekende slijtvastheid. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 66243 |
| Collectie product | Solano |
| Netto gewicht Product | 18 |


| Kleur | Bruin |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 18.6 kg |