| Staande lamp Trepunto in walnoot met Giro lampenkap in Livigno stof in kleur Egg White | |
Ontdek
de elegante Trepunto lamp, de ideale sfeerbrenger voor jouw ruimte. Het
verfijnde driepotige onderstel uit massief hout zorgt voor een luxueuze en
natuurlijke touch. Bovendien is het onderstel verkrijgbaar in 4 verschillende
houtsoorten waardoor je de lamp makkelijk kan matchen met jouw interieur. Kies
daarnaast voor jouw favoriete lampenkap en trek zo de lijn van jouw interieur
door tot een mooi samenhangend geheel. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Kleur | Walnoot, Wit |
| Webartikelnummer | 604622+614475 |
| Collectie product | Trepunto |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 2 - 3 weken |