| Tengi tapijt White 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 614526 |
| Collectie product | Tengi |
| Netto gewicht Product | 21 |
| Kleur | Creme, Wit |
| Productietechniek |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 21.2 kg |