| Eettafel Tiendo onderstel in gerookte eik met rechthoekig volkeramisch Ceramo blad in kleur Shilin 220 x 100 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Een doekje erover en weg is de vlek. De variaties aan grijstinten, het subtiele reliëf en de fijnzinnige glitters overheen het hele oppervlak, geven dit blad een hyperrealistische textuur , die de elegantie van het materiaal in zijn puurste staat weergeeft.Het wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm, gemaakt uit massieve gerookte eik, voegt warmte en gezelligheid toe aan jouw eetkamer. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven.( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 73 cm |
| Webartikelnummer | 608136+65845+604369 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |