| Eettafel Tiendo onderstel in zwart metaal met plat ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Himalaya 300 x 120 x 77 | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Een doekje erover en weg is de vlek. De pieken van de Himalaya, majestueus en sereen, zijn de inspiratiebron voor dit tafelblad. De roestkleurige aderen, in combinatie met gebroken wit, zorgen voor een subliem contrast dat authenticiteit en elegantie uitstraalt en doet denken aan de kristallen die zich boven op de bergtop bevinden. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm geeft jouw tafel een speelse en eigentijdse look Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven.( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76.4 cm |
| Webartikelnummer |
| 69380+96163+604390 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Ultrasoft |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 4 - 5 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |