| Eettafel Tiendo onderstel in zwart metaal met ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Basalt Black 180 x 110 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. Het ontwerp van dit keramische tafelblad is geïnspireerd op de basaltsteen. De donkere, zwarte kleur met subtiele kleurschakeringen is een meerwaarde in elk modern en eigentijds interieur. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm geeft jouw tafel een speelse en eigentijdse look. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| Vorm tafelblad | Ovaal |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Grijs-Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Basalt Black |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |