| Eettafel Tiendo onderstel in zwart metaal met ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta 180 x 110 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. Het witte Calacatta tafelblad met prachtig patroon van grijze aders, geeft dit tafelblad de allure van marmer . Door de stijlvolle en serene combinatie van wit en grijs past deze tafel perfect bij zowel lichte als donkere interieurs. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm geeft jouw tafel een speelse en eigentijdse look. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| CB_3_58 |
| Vorm tafelblad | Ovaal |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |