| Eettafel Tiendo onderstel in zwart metaal met ovaal Finesso blad in zwarte eik 260 x 130 x 77 cm | |
| Mag het voor jou wel wat unieker zijn? Kies dan voor een ovale vorm. De Finesso tafel is ideaal voor smallere ruimtes en heeft geen hoeken waardoor iedereen elkaar kan aankijken. De subtiel afgeschuinde afwerking van het tafelblad, gemaakt uit fineer eik, geeft deze tafel een verfijnde uitstraling. De zwarte kleur zorgt voor een moderne en eigentijdse look en geeft contrast en diepte aan je interieur. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm maakt jouw tafel compleet. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 69380+120757 |
| Vorm tafelblad |
| Ovaal |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levertijd zichtbaar bij bestelling |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |