
| Tivoli armstoel in Volti stof Pearl met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
| Tivoli speelt met het contrast tussen strak en afgerond. Het onderstel geeft het silhouet een duidelijke, architecturale lijn, terwijl de rugleuning zachtheid toevoegt. Waar hout en stoffering elkaar ontmoeten, ontstaat een verfijnd detail. Uitgevoerd in massief hout met een gestoffeerde zitting, is Tivoli een stoel waarin comfort en vorm elkaar versterken. | |
| Merk | JUNTOO |
| Hoogte rugleuning | 23 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 61.5 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |


| Hoogte zitting |
| 47.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte armleuning | 66.5 cm |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Webartikelnummer | 647096 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Collectie product | Tivoli |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Plat geweven |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Kleur poten | Natuur |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Pearl |
| Stof collectie | Volti |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 50000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 3-4 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Gemonteerd | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

