
| Tomar zetel 3-zit Mezzo stof Ecru | |
De Tomar sofa vertaalt de trend van de gebogen bank
naar een toegankelijke en compacte vormgeving, zonder in te boeten aan
design of comfort. Het Belgische in-house ontwerp wordt gekenmerkt door zachte,
afgeronde lijnen die een uitnodigende en eigentijdse uitstraling geven. De
royale zitdiepte in combinatie met de losse rugkussens zorgt voor
een ontspannen zitervaring met een informele, luxueuze touch. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 226 cm |
| Diepte | 102 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte zitting | 63 cm |


| Webartikelnummer |
| 648611 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 3 personen |
| Opstelling | Rechte zetel 3-zit |
| Collectie product | Tomar |
| Netto gewicht Product | 52 |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Ecru |
| Stof collectie | Mezzo |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Bouclé |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 52 kg |
| Garanties | All in House Service set voor compacte zetel in stof |

