| Tondo poef - Belli stof Mustard Ø60xH40 | |
| Tondo is officieel een poef maar is zo veel veelzijdiger dan je denkt. Vanbinnen heeft de poef een stevig frame waardoor je deze ook als bijzettafel of zelfs als extra zitplaats kunt gebruiken. Plaats je hem in de hal dan is hij een dankbare plaats om jouw jassen en sjaals op te leggen. Zelfs in de slaapkamer vindt hij zijn plaatsje als nachtkastje of bijzettafel. En weet je wat er ook schitterend uitziet? 2 of 3 poefs in verschillende afmetingen naast elkaar! Het perfecte plaatje. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Detailkleur zitting | Mustard |
| Stof collectie | Belli |
| Samenstelling stof |


| Gerecycleerd polyester & katoen |
| Kleur poten | Zwart |
| Webartikelnummer | 106042 |
| Collectie product | Tondo |
| Netto gewicht Product | 0 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Bruto gewicht verpakking | 8.5 kg |

